قالیشویی سعادت آباد
قالیشویی سعادت آباد

نگاهی به قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی سعادت آباد با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران

قالیشویی سعادت آباد با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران و با هدف دسترسی راحت تر ساکنین سعادت آباد به یک قالیشویی تمام مکانیزه فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نمود. بی شک تکنولوژی است که در این قالیشویی حرف اول را می زند و در گام بعدی این مجموعه به برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده شهرت دارد.

سرعت عمل در عین کیفیت بالای خدمات شستشو نیز در شهرت قالیشویی سعادت آباد بی تاثیر نبوده است. افتخار ما این است که بدون محدودیت زمانی در هر روز از سال که شما بخواهید، بدون معطلی و شلوغی به عنوان تنها قالیشویی 24 ساعته کنارتان هستیم.

خدمات منحصربه فرد قالیشویی سعادت آباد

ما در قالیشویی سعادت آباد پروسه شستشوی فرش ، مبل و موکت را به شیوه ای 100 درصد مکانیزه و با دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌دهیم. از شستشوی تخصصی انواع فرش ماشینی و دست بافت گرفته تا انواع گلیم و جاجیم و تابلو فرش با پروتکل های شستشوی منحصربه فرد در کارخانه قالیشویی سعادت آباد همه و همه به بهترین شکل ممکن در حیطه تخصص ماست.

شستشوی تخصصی مبلمان تحت عنوان خدمات مبل شویی و شستشوی انواع موکت های چسبیده به کف در هر مکانی در محدوده سعادت آباد تحت عنوان خدمات موکت شویی نیز از دیگر خدماتی است که با افتخار به شما مشتریان ارائه می‌کنیم.

پشتیبانی دوستانه و اختصاصی در هر مرحله از راه

1864

تماس با 1864